MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

FEN

FEN 29: Paweł Biernat szybko poddał Kacpra Miklasza! [WIDEO]

Za nami trzeci pojedynek dzisiejszej gali FEN 29, która odbywa się w pięknej Ostródzkiej scenerii. Oglądać w niej mogliśmy świetny pojedynek dwóch perspektywicznych debiutantów w kategorii ciężkiej. Starcie to zakończyło się już w 1 rundzie, na skutek gilotyny. Jego zwycięzcą został pochodzący z Bieszczad Paweł Biernat (1-0). Tym samym Kacper Miklasz (0-1) zapisał pierwszą zawodową porażkę.

RUNDA 1

Pojedynek zaczyna się od niskich kopnięć ze strony Biernata. Miklasz ruchliwy na nogach, wymiana cepów z obydwu stron, doszło kilka do głowy jednego i drugiego. Świetny prawy prosty reprezentanta MMATadores, dokłada sierpowy. Trafił szerokim sierpem Miklasz, ale zebrał mocny lewy z kontry. Ależ wymiana, cios za cios a oni dalej stoją. Trafił Biernat, ratuje się obaleniem Miklasz. Broni ”Rosomak” sprowadzenia, szuka poddania i jest z góry. Łokcie z dołu Biernata, szuka trójkąta rękoma. Gilotyna i koniec! Biernat poddaje Miklasza już w 1 rundzie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.