Po ostatniej porażce w dobrym stylu z Mariuszem Pudzianowskim (13-7) powrót do klatki zaliczy popularny w Polsce Erko Jun (3-1). Bośniak reprezentujący UFD Gym wystąpi podczas zbliżającej się gali Elite MMA Championship w Dusseldorfie. Jego przeciwnikiem będzie ostatni przeciwnik Kevina Szaflarskiego (9-1) z gali Babilon MMA 14 Damian Olszewski (2-3). Starcie to odbędzie się w limicie kategorii ciężkiej do 120 kilogramów.

Erko Jun to niedoświadczony w samej formule, lecz doświadczony już w startach dla dużej organizacji zawodnik. Już w swoim debiucie miał okazję walczyć dla największej Polskiej federacji KSW. Wtedy też w nieco ponad 2 minuty odesłał Tomasza Oświecińskiego (1-1), ciężko go nokautując. W dwóch następnych bojach ponownie odnosił zwycięstwa odprawiając przed czasem Pawła Mikołajuwa (3-4) oraz Akopa Szostaka (3-3). Po raz ostatni w klatce oglądać mogliśmy go na Chorwackiej gali KSW 51, gdzie stanął przed najcięższym testem w swojej karierze. Tym razem niestety się nie udało i mimo dobrej postawy w stójce przegrał przez TKO z Mariuszem Pudzianowskim (13-7).

Damian Olszewski to zawodnik o podobnym doświadczeniu do popularnego Bośniaka. Swoją karierę rozpoczął od mocnego testu, gdyż zmierzył się ze znanym w Polsce ”Perskim Księciem” Hatefem Moeilem (10-4). Starcie to zakończyło się już w 1 rundzie i na skutek nielegalnego kopnięcia, jego zwycięzcą został mieszkający w Holandii Polak. W drugim pojedynku udowodnił już, iż w stójce jest zawodnikiem groźnym w 29 sekund nokautując wysokim kopnięciem Tarek Rhlida (1-1). Od tamtego czasu posiada on jednak passę 3 kolejnych porażek z rzędu. Warto jednak podkreślić, iż byli to solidny zawodnicy jak Kevin Szaflarski (9-1) oraz oraz kilkukrotny mistrz IMMAF Daniel Galabarov (1-0).