Organizacja Fight Exclusive Night nabiera rozpędu. Prezes Jóźwiak zapowiadał że gala z numerem 34 będzie opierać zarówno w starcia mocne sportowo jak i ta mające przykuć do odbiorników i zakupu PPV nowych odbiorców. Po ogłoszeniu starcia dwóch uczestników programu Hotel Paradise, zdaje się iż poznaliśmy kolejnego ”freakowego” bohatera gali. Mowa tu o Krystianie Wilczaku (3-1), który znany jest z organizacji FAME MMA. Informację tą podał na swoim instagramie Maciej Szewczyk (0-2), który opowiada iż dostał dostał ofertę walki z ”Krychą”.

”Ostatnio dostałem telefon właśnie, że Krycha ma walczyć na FEN’ie dostał pozwolenie i czy chciałbym z nim zawalczyć. Powiedziałem, że mam umowę z FAME’m i nie mogę brać udziału w innych galach. Ale powiedzieli, że może da się to jakoś załatwić, jakoś dogadać. Padła fajna propozycja, FAME się niestety nie zgodził”

Krystian Wilczak związany kontraktowo jest z freakową organizacją FAME MMA. Do swoich pojedynków obecnie przygotowuje się w Poznańskim Ankosie. MMA trenuje już prawie 3 lata, a pierwszy pojedynek stoczył w 2018 roku pokonując przez TKO Huberta Korczaka (0-1). Walkę później kolanem znokautował znanego z gali FEN ”Rubego” (0-2). W kolejnym startu musiał uznać wyższość Kamila Stępińskiego (2-1), który wypunktował go na pełnym dystansie. Zaś po raz ostatni widziany w klatce był w marcu tego roku, kiedy to w 2 rundzie odprawił Patryka Barana (1-1).