Jedna z najgorętszych na papierze walk dzisiejszej gali FEN 29 w Ostródzie już za nami! Oglądać w nim mogliśmy czołowych Polskich zawodników kategorii piórkowej. Mowa tu oczywiście o trenującym w klubie Mighty Bulls Gdynia Kacprze Formeli (10-4) oraz reprezentancie WCA Fight Team Kamilu Łebkowskim (18-10). Starcie to zakończyło się w 3 rundzie na korzyść zawodnika z Pomorza, który znokautował fightera z Białej Podlaskiej.

RUNDA 1

Prawy sierpowy Kacpra otwiera pojedynek. Trafił Formela kombinacją, i dokłada kolejne ciosy. Mocny i efektowny pojedynek zawodnika z Gdynii. Dużo szybszy na nogach Polski Machida, świetna praca głową. Statyczna pozycja głowy Bomby z Białej Podlaskiej. Trafił po raz kolejny Formela, ależ skuteczność w stójce. Dokłada niskie kopnięcia, i teraz przestrzela obszernym cepem. Odpowiada kopnięciem Łebkowski. Przestrzela Kamil podbródkiem i dostał trzy mocne ciosy z kontry. Próba high-kicka nie zrobiła wrażenia, i piekielny sierp. Otwiera się Bomba, wyprowadza akcję, próba obalenia Formeli. Broni się Łebkowski, dalsza wymiana ciosów i udane sprowadzenie na 3 sekundy przed końcem rundy dla reprezentanta Mighty Bulls Gdynia.

RUNDA 2

Szukał Formela ciosu w korpus, dokłada prawy prosty i nurkuje po nogi Łebkowskiego. Sprowadza ale skecił się Kamil i wstaje. Trafił Bomba, ale kontuje Formela kombinacją. Jest szybszy w płaszczyźnie stójkowej Kacper, musi być czujny trener klubu Ludus. Trafił lewym ależ mocny cios i poprawia, ale Łebkowski ciągle stoi. High-kick ale przechwycony przez Formele i z pleców Łebkowski. Pracuje z góry Kacper, wstaje Kamil po siatce. Zmęczeni już zawodnicy, ale ciągle idą do przodu. Trafił dwukrotnie prostym Łebkowski, latające kolano ale ponowny przechwyt Formeli i sprowadzenie. Kilka ciosów z wysokiej gardy, dokłada ciosy na korpus. Skręca się znów Kamil i wstaje do stójki. Ależ pojedynek. Koniec drugiej rundy!

RUNDA 3

Ostatnia, decydująca runda pojedynku. Łooooooo ależ ciosssss! FORMELA FORMELA FORMELA!!!