MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

Bez kategorii

Dorota Norek z bokserskim zwycięstwem w pierwszej rundzie na gali RCP 5!

Wczoraj w Rokietnicy odbyła się bokserska gala Ring Club Professional 5. W jednym z pojedynków karty głównej obejrzeć mogliśmy zawodniczkę MMA Dorotę Norek (MMA 1-0, Boks 5-1). Polka już w pierwszej rundzie rozprawiła się ze swoją rywalką Roz Mari Silyanovą (Boks 1-9-1). Zwyciężając przez nokaut.

Dorota Norek w karierze amatorskiej MMA toczyła pojedynki m.in. z Eweliną Woźniak (3-0) czy Hanną Gujwan (1-5). Odprawiła również solidną Kingę Jędrasik (1-1) poddając ją balachą w 2 rundzie na gali Slugfest 6. We wrześniu 2019 roku przeszła na zawodowstwo, demolując Olenę Shyldovską (1-2) podczas osiemnastej edycji gali Thunderstrike Fight League.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.