MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

TFL

Mistrz kategorii lekkiej Jerry Kvarnstrom w obronie pasa, już 7 marca na TFL 20 w Radomiu!

Reprezentant Finlandii Jerry Kvarnstrom po efektownym poddaniu ex championa, Huberta Szymajdy na TFL 19 w Lublinie, stanie przed pierwszą obroną pasa organizacji Thunderstrike Fight League. Popularny w Skandynawii „ADHD” zapowiada jeszcze lepszą formę.

„Kocham Polskę. Jestem gladiatorem i zdaję sobie sprawę, że przyleciałem w grudniu ratować co main event. Teraz jest inaczej. O moim kolejnym starcie w TFL wiem z dużym wyprzedzeniem. Mam czas na solidne przygotowanie. Jestem doświadczonym zawodnikiem i będzie to moja 29 zawodowa walka. Zamierzam to wykorzystać. Kocham Polskę i nie mogę się doczekać przylotu do Waszego pięknego kraju.” – zapowiada champion Jerry Kvarnstrom.

Informacja Prasowa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.