MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

FSC

Jerzy ”Juras” Wroński kontra Karol Kruzel walką wieczoru gali FSC 3 w Lęborku!

Właśnie poznaliśmy walkę wieczoru zbliżającej się wielkimi krokami gali FSC 3, która odbędzie się 21 w Lęborku. Zmierzą się w niej legenda polskiej ceny hiphopowej Jerzy ”Juras” Wroński oraz utytułowany lęborski kickbokser Karol Kruzel. Panowie zmierzą się w formule K-1 w limicie do 75 kilogramów.

Jerzy „Juras” Wroński to zawodnik znany również ze sceny muzycznej. Reprezentant legendarnego klubu Palestra Warszawa Team to dziesięciokrotny Mistrz Polski w Kickboxingu, Wicemistrz Świata w Kickboxingu, a także zdobywca Pucharu Świata w kickbokserskiej formule K1. Podopieczny trenera Łukasza Roli ma za sobą 12 zawodowych pojedynków w formule K1 i może pochwalić się zawodowym bilansem 9-3. Jurek zawalczy w formule K1 kat. wagowa 75kg. Rękawice z nim skrzyżuje najbardziej utytułowany lęborski kickboxer Karol Kruzel.

Znany lęborskiej publiczności zawodnik ma bardzo bogate amatorskie i zawodowe doświadczenie kickboxerskie. Kruzel to między innym Mistrz Polski w Kickboxingu, dwukrotny wicemistrz Polski w Kickboxingu, dwukrotny medalista Pucharu Świata w Kickboxingu, brązowy medalista Pucharu Europy w low kick. W zawodowym rekordzie posiada 6 cennych zwycięstw i zaledwie jedną porażkę. Karol do zawodowych pojedynków miał wrócić już jesienią podczas naszej gali FSC 2 „Kaszubskie Pranie”, która odbyła się w Bytowie, lecz wtedy kilkadziesiąt godzin przed walka dostaliśmy informację z Ruminii o kontuzji jego przeciwnika.
Tym razem jesteśmy ubezpieczeni na taką sytuację, a jego starcie w Lęborku będzie jednym z najmocniejszych zestawień kickbokserskich w naszym kraju

Informacja Prasowa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.