Jak podaje portal MMA.pl debiutujący prospekt Kacper Miklasz (0-0) poznał swojego przeciwnika na galę FEN 29 w Ostródzie. Rywalem młodego reprezentanta UFD Gym zostać ma wracający do klatki po przerwie agresywny stójkowicz Mateusz Michalski (1-0). Starcie to odbędzie się w limicie wagi ciężkiej do 120 kilogramów.

”The Polish Machine” podczas drugiej edycji WOTORE zwyciężył dwa pojedynki, które dały mu możliwość wystąpienia w finale. Poddawał on Dawida Łagosza oraz ogromnego Karola Grzesiuka, kolejno duszeniem gilotynowym oraz skrętówką. Jedyną porażkę zanotował w starciu z czołowym polskim zawodnikiem kategorii półciężkiej Michałem Pasternakiem (14-5). Ponad to w lutym tego roku podczas gali EMC 4 w Niemczech poddał gilotyną już w 1 rundzie Ivana Jurcevica (am. 0-1).

Mateusz Michalski wraca do klatki po prawie 5 letniej przerwie. Do najbliższego starcia przygotowuje się w klubie Arrachion Olsztyn. W swoim jedynym zawodowym starciu znokautował na 15 sekund przed końcem pierwszej rundy Łukasza Kozłowskiego (0-2). Starcie to odbyło się podczas gali Kaiser Fight Night 1.

Fot. FightExclusiveNight Facebook