MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

FEN

Mateusz Murański na ostatnią chwilę wskakuje do karty walk FEN 34!

Ależ zmiany, zmiany, zmiany. Z powodu kontuzji uczestnik freakowej walki na gali FEN 34 Jack ”Hammer” Frost (0-0) wypada z gali. Stało się tak bowiem uszkodził on bark podczas treningu. Nowym rywalem Artura ”Epic Cheat Meala” (0-0) będzie znany z występu na gali FAME MMA 10, aktor Mateusz Murański (0-1). Szczegóły na temat limitu wagowego poznamy zapewne już wkrótce.

”Muran” w zeszłą sobotę 16 maja wszedł do klatki organizacji FAME MMA gdzie zmierzył się z Arkadiuszem Tańculą (1-1). Starcie to przegrał po decyzji sędziowskiej, lecz zdaniem wielu może nazywać się mentalnym zwycięzcą gdyż był skazywany na porażkę w pierwszych minutach pojedynku. ”Epic” natomiast debiutuje w klatce a treningi MMA rozpoczął zaledwie miesiąc temu pod okiem Mirosława Oknińskiego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.