MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

FEN

Zmiana werdyktu w walce Badurek z Bekus! Lublinianka zwycięża na punkty!

”Niesamowita historia podczas FEN 31, za którą przepraszamy wszystkich kibiców. Jeden z sędziów po walce Bekus – Badure do punktacji oddał karteczkę z ostatnią rundką walki Turyński – Cereyon (mimo zakończenia jej przed czasem i tak ją wypunktował). Oficjalnie wygrała Badurek.” – tak sytuację tą skomentowała organizacja kierowana przez Pawła Jóźwiaka.

Dla Izabeli Badurek jest to powrót na passę zwycięstw po dwóch porażkach. Odnosiła je z rąk mocnej stikerki Judyty Rymarzak (3-2) oraz Katarzyny Lubońskiej (7-3). Lublinianka w swojej karierze miała także epizod w największej światowej organizacji UFC. Tam niestety w swoim debiucie podczas gali w Krakowie przegrała bój z Aleksandrą Albu (3-2). Co ciekawe w swojej karierze zwyciężyła z inną uczestniczką gali FEN 30 Barbarą Nalepką (4-4).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.