Fenomenalne emocje i coroczne święto Białogardzian czeka w tym roku już 19 czerwca. Wtedy bowiem ujrzymy już 10 edycję gali RUNDA sygnowaną dodatkowo w tym roku nazwą DWM Fight Night we współpracy z Dawidem Walaskiem – najmłodszym polskim menadżerem MMA. Rozpiska, sceneria a także dodatkowe atrakcje czekające fanów są na bardzo mocnym poziomie i warto czekać na dalsze ruchy dodatkowo w tym roku zobaczymy aż 13 pojedynków.

PROSPEKTY, WETERANI I CIEKAWE STARCIA!

Na gali zobaczymy m.in. Krystiana Wiśniewskiego (am. 31-1). Zawodnik z MMATaleo Słupsk to jeden z najbardziej utalentowanych zawodników amatorskich w Polsce. Już 19 czerwca ujrzeć będziecie mogli jego debiut zawodowy. Z zawodników jeszcze semi-pro warto wspomnieć także o Adrianie Wieliczko (am. 15-1). Zawodnik z Koszalina ostatnio w pięknym stylu awansował do półfinału turnieju ROAD TO ARMIA sygnowanego logiem FAME MMA i już we wrześniu na gali FAME 11 powalczy w dalszym etapie turniejowym. Wcześniej jednak wystąpi na Białogardzkim Show a jego rywalem będzie Hubert Wybierała (am. 3-1) którego oglądać mogliśmy na gali FEN 33. Warto tu dodać także walkę styli między grapplerem Grzegorzem Stabachem który jest już weteranem Białogardzkiej klatki, który zmierzy się z dysponującym efektownym arsenałem w stójce Miłoszem Melchertem z MMATaleo Słupsk.

W zawodowych już pojedynkach fani zobaczyć będą mogli starcie kolosów pomiędzy Filipem Toe (5-4) a Marcinem Sianosem (4-6), którzy do klatki wniosą około ćwierćtony a obaj słyną z twardych szczęk. W walce wieczoru do klatki po pierwszej porażce w karierze powróci Dawid Romański (3-1). ”Roman” na ostatniej gali Babilon MMA mimo porażki zaprezentował się bardzo solidnie a walka z Sergeyem Litvinovem (4-3) będzie jego debiutem w nowej kategorii do 57 kilogramów. Warto także wspomnieć o perspektywicznym Damianie Piwowarczyku (2-0), organizatorze gal AFN Filipie Bątkowskim (2-1) czy Eryku Maju (0-0) który wniesie do klatki swój arcymocny background zapaśniczy.

Dla fanów walk osób popularnych nie tylko ze sportu czeka starcie dwóch mających za sobą już walki zawodników znanych także z programów reality-show. Mowa tu o zestawieniu Alana Kwiecińskiego (1-4) który nie tak dawno walczył podczas gali FAME MMA 10 z uczestnikiem drugiej edycji Hotelu Paradise Bartoszem Graczykiem (0-0). Zakulisowo mówi się że Panowie mają sobie coś do zarzucenia, a rozwiązać chcą to w klatce. Kwieciński mimo rozpoznawalności z Warsaw Shore ma już za sobą około 20 pojedynków zawodowych w różnych formułach, zaś Graczyk niedługo zadebiutuje w zawodowym boksie na gali Knockout Promotion, a także wystąpił już w walkach semi-pro na galach Madness Cage Fighting.

OPRAWA, SHOW I DODATKOWE ATRAKCJE!

Po raz pierwszy fani spoza regionu będą mogli oglądać to wydarzenie a to wszystko dzięki transmisji LIVE przeprowadzonej przez portal SportyWalki.org, galę skomentują główny głos komentatorski Polskiej sceny MMA Łukasz ”Juras” Jurkowski (17-11) oraz mistrz wagi piórkowej KSW Sebastian Przybysz (8-2). Doszło także do zmiany prowadzącego galę. Nowym konferansjerem będzie announcer Armii Fight Night a także popularny ”Beton” z Serialu Lombard Życie pod zastaw Dominik Dąbrowski. Gościem specjalnym gali będzie raper Alberto znany z kawałków takich jak ”Miejska Dżungla” a także z dedykowanego dla Izu Ugonoha na galę KSW 60 ”Serce Lwa”.

https://www.instagram.com/p/COiT9jSNr94/
https://www.instagram.com/p/CO2ymJ2NlFb/

DOTYCHCZASOWE ZESTAWIENIA GALI RUNDA X I WSZYSTKIE OGŁOSZONE NAZWISKA!

Walka Wieczoru:
Dawid Romański (3-1) vs Sergey Litvinov (4-3)
Walki Zawodowe:
Marcin Sianos (4-6) vs Filip Toe (5-4)
Damian Piwowarczyk (2-0) vs TBA
Filip Bątkowski (2-1) vs TBA
Samuel Vogt (1-2) vs TBA
Bartosz Słomiak (2-0) vs TBA
Alan Kwieciński (1-4) vs Bartosz Graczyk (0-0)
Adrianna Kreft (0-0) vs TBA
Eryk Maj (0-0) vs TBA
Krystian Wiśniewski (0-0) vs TBA
Walki semi-pro:
Adrian Wieliczko vs Hubert Wybierała
Grzegorz Stabach vs Miłosz Melchert
TBA vs TBA