MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

FEN

Doniesienia: Hussain Bakhsh Safari najnowszym nabytkiem organizacji FEN!

Organizacja FEN daje nam kolejne wskazówki dotyczące transferów. Dziś na swoim Twitterze umieścili wpis pokazujący, iż podpisali kontrakt z zawodnikiem z Afganistanu. Według MMAPudelek mowa tutaj o Hussainie Bakhshu Safarim (7-1). Zdobywcy złotych medali w trzech różnych formułach organizowanych przez Ju-Jitsu World Championships.

Hussain Bakhsh Safari w formule MMA zwyciężał siedmiokrotnie odnosząc tylko jedną porażkę. Było to w grudniu 2016 gdy w trzeciej rundzie przegrał przez TKO z Ismaielem Haidarim (7-3). Od tamtego czasu jest niepokonany, podtrzymując passę sześciu zwycięstw z rzędu. W swoim dorobku ma zwycięstwa nad m.in. Emranem Hafizim (7-2) oraz Petrem Bergiem (4-4).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.