Dziś na swoim fanpage’u Paweł Trybała (5-3), opublikował film. Wyzwał w nim Łukasza Borowskiego (4-8) do walki na gali FEN 26. Stwierdził on, iż Borowski ubliżał mu w internecie, a gdy dostał propozycję walki z nim odmówił, zasłaniając się zbyt krótkim czasem na przygotowanie.

Siemano ze względu, że zbliża się moja walka 12 października na gali Fight Exclusive Night. Szukają mi rywala, nie został jeszcze znaleziony. A tutaj słyszałem, że została złożona propozycja walki Łukaszowi Borowskiemu. Który odmówił walki, bo stwierdził że potrzebuje 3 miesięcy na przygotowanie. A uważa się za tak, świetnego wojownika. Dzisiaj koledzy na macie powiedzieli mi, bo sam osobiście tego nie widziałem, jak to mocno mi ciska. Pod komentarzami nazwał mnie Pi… Jeżeli ja jestem takim leszczem według ciebie Łukasz no to dawaj zmierzymy się. Jeżeli ja jestem leszczem, to ty potrzebujesz 3 miesięcy przygotowania, no to jak do leszcza potrzebujesz 3 miesiące to kim ty jesteś. Chłopie nie masz jaj, wskakuj do oktagonu 12 października. Mamy półtorej miecha na przygotowanie, ja też jestem po wakacjach, więc nie szukaj wymówek […] Czy jesteś taki mocny w czynach a nie w słowach, zapraszam ciebie i nie bądź takim cwaniakiem. […]

Łukasz Borowski to reprezentant klubu Elitarni Oborniki Śląskie. Miał już okazję walczyć dla federacji FEN. W 2015 roku uległ jednogłośną decyzją sędziowską Akopowi Szostakowi (3-3). Pojedynek odbył się na letniej gali Fight Exclusive Night 8. Swój ostatni zawodowy pojedynek stoczył ponad rok temu na gali Babilon MMA 3, gdzie został ubity łokciami w 1 rundzie przez Szymona Kołeckiego (7-1).

[ZOBACZ RÓWNIEŻ] Trybson zadebiutuje w FEN we Wrocławiu!