MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

FEN

FEN 31: Daniel Rutkowski ponownie lepszy od Adriana Zielińskiego!

On jest wręcz niesamowity! Daniel Rutkowski (12-2) ponownie na pełnym dystansie zarówno w stójce jak i w zapasach rozpracował Adriana Zielińskiego (20-9). Reprezentant Cross Fight Radom nie miał możliwości obrony pasów, lecz mimo tego walka odbyła się 5 rundowym dystansie. Tam też świetnie przygotowany kondycyjnie ”Rutek” poradził sobie z zawodnikiem z Olsztyna wygrywając starcie na kartach punktowym.

Dla niesamowitego ”Rutka” było to 12 już zwycięstwo z rzędu. Ponownie udowodnił on, że jest zawodnikiem przekrojowym a gdy tylko ma ochotę odwołując się do kapitalnych zapasów. Ponownie także zaprezentował fanom firmowego suplesa. W swoim rekordzie ma już m.in. Estabiliego Amato (10-4) oraz zawodnika KSW Łukasza Rajewskiego (10-6). W przyszłym roku fighter z Radomia ma plan na zdobycie 5 pasów mistrzowskich.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.