MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

FEN

Doniesienia: Robert Bryczek zawodnikiem organizacji FEN!

Podczas wczorajszego magazynu Oktagon Live poza poznaniem rywala Michała Andryszaka (20-8), redaktor Maciej Turski ogłosił również nowy nabytek organizacji Fight Exclusive Night. Mowa tu o toczącym swoje ostatnie pojedynku za granicą, byłym mistrzu kategorii półśredniej PLMMA Robercie Bryczku (10-3). Pochodzący z Bielska-Białej zawodnik tym samym, wzmacnia zdecydowanie najbardziej rozbudowaną w organizacji kategorię wagową.

Robert Bryczek w 2019 roku powrócił do zawodowych startów po prawie 3 letniej przerwie. Wówczas podczas gali Oktagon 12 w Bratysławie jednogłośnie wypuntkował solidnego Mate Kertesza (8-3). Walkę wcześniej, jeszcze przed rozbratem w klatką zdobył pas dywizji półśredniej PLMMA pokonując na punkty po mocnym pojedynku Artura Kamińskiego (6-3). W swoim ostatnim boju stanął do mocnego pojedynku z byłym zawodnikiem UFC Leandro Silvą (24-8-1). Brazylijski ”Buscape” zwyciężył to starcie poprzez decyzję sędziów. W przeszłości Polak odprawiał m.in. Grzegorza Siwego (13-5) oraz Alexandra Bergmana (6-2).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.