MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

PLMMA

Bośniacki kulturysta rywalem Kevina Szaflarskiego w walce o pas na gali PLMMA 79! + 4 nowe starcia

Właśnie poznaliśmy kolejne starcie dodane do karty walk gali PLMMA 79. Będzie to pojedynek pomiędzy mistrzem Kevinem Szaflarskim (6-1) a bośniackim kulturystą Fikro Bosniciem (1-0). Gala odbędzie się 10 października w Rzeszowie.

Kevin Szaflarski pas PLMMA zdobył w swoim ostatnim pojedynku. Już w pierwszej rundzie (na skutek kontuzji) pokonał swojego przeciwnika Yuriya Protzenko (17-11-1). We wcześniejszych starciach odprawiał Adnana Alicia (10-18) czy też Mateusza Lewandowskiego (0-1). Warto wspomnieć również iż jest on pierwszym Polskim mistrzem świata IMMAF.

Fikro Bosnic w MMA zadebiutował nieco ponad miesiąc temu na gali MMA War 7: World MMA War. Pokonał wówczas Dejo Aranđelovica (1-7) przez techniczny nokaut w 50 sekundzie pierwszej rundy. Wyczytać możemy iż jest pięciokrotnym mistrz BiH, oraz jedynym Bośniakiem, który reprezentuje swój kraj na Arnold Classic – najlepszych zawodach kulturystycznych na świecie.

Ponad to poznaliśmy cztery kolejne starcia!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.