MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

PLMMA

Powrót PLMMA w kolaboracji z Fight Exclusive Night jeszcze w tym roku!

Głóny trener Warszawskiej Akademii Sportów Walki Wilanów i sternik PLMMA Mirosław Okniński zapowiada huczny powrót organizacji. Co ciekawe jeszcze w tym roku, a całość odbyć ma się w kolaboracji z drugą siłą w Polsce Fight Exclusive Night. Cytując prekursora mieszanych sportów walki w naszym kraju: ”Gdzie dwóch się bije a trzeci korzysta” a obie organizacje mają połączyć się i być realną konkurencją dla KSW czy FAME MMA.

”FEN i PLMMA tworzą nową 3 siłę w Polskim MMA w konkurencji do ALMMA i FAME oraz KSW i MMA Polska. Gdzie dwóch się bije trzeci korzysta.”

”Przecież gali PLMMA nie było od ponad roku” – zapytał internauta. ”Ale będzie w tym roku” – odpowiedział Okniński

Przez lata PLMMA było topową organizacją w Polsce. Sterowana przez Mirka Oknińskiego federacja zorganizowała już ponad 80 eventów, w całej Polsce. Po raz ostatni oglądać ją mogliśmy w Rzeszowskiej hali ROSIR 18 października 2019 roku. Wówczas w karcie walk widniały nazwiska takie jak Kamil Minda (7-2), Michał Pasternak (14-6), Kevin Szaflarski (10-1) czy walczący jeszcze wtedy amatorsko Bartosz Szewczyk (2-0).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.