MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

UFC

Ante Delija podpisał kontrakt z UFC i zadebiutuje już 17 października!

Walczący nie tak dawno na gali KSW 51 w Chorwacji Ante Delija (17-3) podpisał kontrakt z największą światową organizacją UFC. Chorwacki ”The Walking Trouble” już 17 października zmierzy się z niepokonanym i perspektywicznym Cirylem Gane’m (6-0). Podopieczny słynnego ”Cro Copa” zastąpi w tym pojedynku Shamila Abdurakhimova (20-5). O zmianie tej poinformował na swoim Twitterze Marcel Dorff.

Ante Delija w ostatnich latach walczy w kratkę, spowodowane jest to głównie kontuzjami, które trapią Chorwata. Po raz ostatni w klatce oglądać mogliśmy go w listopadzie ubiegłego roku. Wówczas na gali KSW 51 w Chorwacji, bez problemowo spacyfikował obecnego mistrza FEN’u Oliego Thompsona (21-12). Wcześniej widywany był na galach takich organizacji jak RIZIN czy PFL, gdzie mierzył się z Ricardo Praselem (10-2) oraz Carlem Seumanutafą (12-11). Oby dwa starcia wygrał.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.