MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

Inne UFC

Weteran UFC Seth Baczyński znokautowany w walce o pas WLC na gołe pięści!

W sobotę odbyła się gala WLC: King of Nine Limbs, pojedynki toczyły się na zasadach gołych pięści. W walce wieczoru weteran UFC o polskich korzeniach Seth Baczyński (MMA 21-14), uległ przez nokaut w walce o tytuł Dave’owi Leduc’owi (MMA 0-2)!

Pojedynek był walką wieczoru gali. Dave Leduc dominował Baczyńskiego od początku walki, pokazując przy tym duży zasób technik stójkowych. W 2 rundzie Kanadyjczyk trzykrotnie położył na deski ”The Polish Pistola” po czym sędzia przerwał pojedynek.

Seth Baczyński dla UFC stoczył 11 pojedynków, wygrywając pięciokrotnie. Toczył walki z takimi zawodnikami jak Brad Tavares (17-5), Leon Edwards (18-3) czy też Thiago Alves (23-14). Ostatni pojedynek w formule MMA stoczył na gali LFA 59, gdzie uległ przez poddanie w 1 rundzie (gilotyna) z Danielem Madridem (17-6).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.