MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

UFC

”Nigdy porażka, zawsze lekcja”- Johnny Walker komentuje porażkę z Andersonem!

Podczas dzisiejszej hitowej gali UFC 244, doszło do pojedynku w czołówce wagi półciężkiej UFC, dość niespodziewanie Corey Anderson (13-4) znokautował już w 1 rundzie faworyzowanego Johnny’ego Walkera (17-4). Tym samym Amerykanin przerwał passę zwycięstw Szalonego Brazylijczyka.

Johnny Walker szybko przejął inicjatywę nad pojedynkiem. Corey Anderson rozpoczął bezpiecznie, trzymając bezpieczną odległość. Po chwili próbował obalić Brazylijczyka lecz ten obrócił pozycję. Po chwili Corey sierpowym posyła na deski Walkera oraz kontroluje z góry. Walker jednak szybko podniósł się do góry, seria ciosów Andersona pod siatką, brak obrony sędzia przerywa pojedynek!

Porażkę Brazylijczyk skomentował następująco:

Głowa Mistrza, nigdy porażka, zawsze lekcja! Dziękuje za każde wsparcie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.