MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

UFC

Oskar Piechota nie został zwolniony z organizacji UFC!

Jak dowiedzieliśmy się podczas wczorajszego programu Oktagon LIVE reprezentujący Polskę Oskar Piechota (11-4-1) nie został zwolniony z organizacji UFC. Powodem tego, może być fakt, iż ostatni przeciwnik pochodzącego z Gdynii zawodnika Marc-André Barriault (12-4) został zawieszony przez USADA za niedozwolone środki. Próbka ta była z okresu pojedynku właśnie z Polskim Wojownikiem. Oznacza to, że po 4 porażkach Oskar prawdopodobnie dostanie ostatnią szansę.

Oskar Piechota aktualnie posiada passę czterech porażek z rzędu przed czasem. Pierwsze dwie odniósł przez poddanie, następne zaś przez nokauty. Wcześniej jednak w oktagonie UFC odniósł dwa zwycięstwa. Rozpoczął pokonując decyzją Jonathana Wilsona (7-3) podczas odbywającej się w Gdańsku gali UFC Fight Night 118. W kolejnym boju w 114 sekund ciężko znokautował debiutującego w organizacji Tima Williamsa (15-5).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.