Pierwsze kroki w formule MMA postawił dzisiaj utytułowany kickbokser Wojciech Kazieczko (K1 7-1). Brat znanego z występów dla KSW Maćka, wystartował w odbywających się w Sochaczewie Mistrzostwach Polski Amatorskiej Ligi MMA. Niestety już w pierwszej walce trafił on na mającego już za sobą zawodowe starty oraz sporo większe doświadczenie Dawida Karetę (MMA 2-1). Reprezentant Octagon Team Cieszyn zwyciężył ten bój przez duszenie.

Dawid Kareta jest doświadczonym w startach podczas Amatorskiej Ligi MMA zawodnikiem. Tam też odniósł zwycięstwo z doskonale znanym Polskim fanom sportów walki Pawłem Polityłą (5-2). W maju 2017 roku przeszedł na zawodowstwo zwyciężając dwukrotnie poprzez poddania z Andreyem Zelinskim (1-3) oraz czarnym pasem BJJ Mariuszem Joniakiem (5-4). W swoim ostatnim boju odniósł jedyną porażkę z utalentowanym Robertem Ruchałą (3-0).

Wojciech Kazieczko ma za sobą kickbokserskie występy dla m.in. Fight Exclusive Night oraz DSF Kickboxing Challenge. W tej pierwszej zanotował zwycięstwo z Mateuszem Dąbrowskim, zaś w niegdyś największej kickbokserskiej organizacji w Polsce uległ mocnemu Mateuszowi Rajewskiemu. Warto także wspomnieć iż jest on sześciokrotnym mistrzem Polski PZKB z sukcesami na arenie europejskiej i międzynarodowej.