MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

UFC

Mistrz TFL Nassourdine Imavov zadebiutuje w UFC starciem z Williamsem!

Doskonałe informacje dotarły z obozu MMA Factory Paris. Mistrz organizacji TFL Nassurdine Imavov , podpisał kontrakt z największą światową organizacją UFC. Rywalem perspektywicznego Francuza w debiucie dla amerykańskiego giganta będzie Amerykanin Jordan Williams (9-3). Oznacza to, iż obecny pretedent do pasa TFL Mateusz Głuch w walce mistrzowskiej spotka się z innym rywalem!

„Stało się tak jak przewidywałem. Imavov to prospekt światowej klasy o czym wspomniałem, już po wywalczeniu przez niego pasa TFL. Cieszę się że kolejny zawodnik związany z naszą organizacją trafia do UFC.” – nowi organizator TFL, promotor JS Promotion

Mateusz Głuch w kolejnej walce stanie przed życiową szansą wywalczenia zwakowanego tytułu mistrzowskiego TFL.

„Nazwisko pretendenta poznamy już niebawem. Mateusz ma ponad 3 miesiące na zbudowanie najlepszej życiowej firmy. Możecie być pewni że o pas mistrzowski powalczy zawodnik klasy Nassurdina Imavova. Powodzenia w najlepszej lidze świata Nassurdin.” – podsumowuje Jacek Sarna.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.