MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

WOTORE

WOTORE 3: Adam Biegański kimurą szybko poddał Erica Olsena! [WIDEO]

Za nami drugie starcie ćwierćfinałowe dzisiejszej świetnej gali WOTORE 3. W jedynym międzynarodowym boju oglądać mogliśmy popularnego ”Rozpruwacza z Long Island” Erica Olsena (MMA 1-3) oraz doświadczonego zawodnika MMA Adama ”Wikinga” Biegańskiego (MMA 6-4). Reprezentant Vale Tudo Białystok poddał Amerykanina już w 1 rundzie!

POJEDYNEK:

Przybicie piątki i startujemy. High-kick, i przechwycone kopnięcie przez Olsena który wypycha Biegańskiego. Szuka obszernych ciosów Olsen. Spokojny na nogach Biegański, szuka walki w dystansie. Podpięta gilotyna Biegańskiego, lecz wyciąga głowę Eric Olsen, leży z góry. Szarpie się po kimurę Biegański i mamy KONIEC! Adam Biegański odprawia zdaniem wielu faworyta turnieju!

WIDEO ZOSTANIE DODANE WKRÓTCE!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.