Czołowy zawodnik kategorii półciężkiej w Polsce, Wojciech Janusz (10-6) będzie bohaterem walki wieczoru na gali Seaside BattleS Dziwnów, która odbędzie się 10 lipca. Jest to również początek współpracy pomiędzy SBS a FightExclusiveNight.

Informacji na ten temat udzielił organizator wydarzenia Piotr Janusz w wywiadzie dla portalu polishfighers.info. Z tejże rozmowy mogliśmy dowiedzieć się również, że dla „Kulkinio” jest szykowany zagraniczny rywal o znacznie większym doświadczeniu.

Choć federacja Seaside BattleS dopiero wchodzi na rynek, to już nawiązała bardzo cenną współpracę z czołową polską federacją. Chodzi oczywiście o FightExclusiveNight, której sternikiem jest Paweł Jóźwiak. Dzięki temu możemy spodziewać się w Dziwnowie kilku innych zawodników tej federacji, którzy zostaną ogłoszeni wkrótce.

Wojciech „Kulkinio” Janusz to od lat gwarancja największych emocji. Jego walki z Marcinem Łazarzem czy Michałem Oleksiejczukiem rozpalały kibiców i nie inaczej powinno być 10 lipca. Podopieczny trenerów Bagińskiego i Króla z każdą kolejną walką trenuje coraz mocniej, aby zaspokoić emocje największego fanclubu w Polsce – #TeamKulkinio.

Więcej o federacji:

Seaside BattleS Dziwnów to najnowszy projekt fanatyków MMA z Pomorza Zachodniego. Po wielu latach pustki, sporty walki mają powrócić do nadmorskich miejscowości w najlepszym wydaniu. Nie może więc tam zabraknąć zawodników z czołowych polskich klubów, na czele z podopiecznymi Berserkers Team Szczecin.