„Wywalcz sobie kontrakt z FEN” – Szansa dla młodych bohaterów gali SBS! Choć do gali Seaside BattleS Dziwnów zostały jeszcze 2 miesiące, to my nie zwalniamy tempa i odkywamy pierwszą z wielu niespodzianek. Zawodnicy, którzy zrobią największe wrażenie na gali, otrzymają kontrakt z czołową polską federacją – FightExclusiveNight.

Jest to także kontynuacja współpracy między prezesami obu organizacji – Piotrem Januszem i Pawłem Jóźwiakiem. W Dziwnowie oprócz bardzo dobrze znanych nazwisk będziemy mogli zobaczyć pojedynku wchodzących na zawodowstwo następców takich zawodników jak Mateusz Rębecki, Szymon Dusza czy Wojciech Janusz, którzy od lat są jednymi z największych gwiazd federacji FEN.

Podczas gali gościem specjalnym będzie wspomniany wcześniej Paweł Jóźwiak i to właśnie on przeprowadzi selekcję i wręczy najbardziej obiecującym zawodnikom kontrakty.
Nie jest to jednak jedyna niespodzianka, jaką federacja Seaside BattleS przygotowała dla fanów oraz dla zawodników. Kolejne ogłoszenia już w najbliższym czasie.