Damian Ostęp (3-3) jest kolejnym zawodnikiem, który wystąpi 10 lipca na gali Seaside BattleS Dziwnów. Zawodnik Berserkers Team Szczecin powalczy o 2 zwycięstwo z rzędu w MMA. Drugim ujawnionym zawodnikiem zostaje Wojciech Kawa (1-1).

Damian „White Tiger” Ostęp to bardzo dobry zawodnik kategorii półśredniej, który postrach budzi przede wszystkim w stójce. Swoimi umiejętnościami wzbudził zainteresowanie takich federacji jak ACA czy EFM, dla których miał okazję walczyć. Ostęp ostatni raz widziany w klatce był w kwietniu, gdy na gali EFM SHOW 1 stoczył pojedynek w swojej bazowej dyscyplinie K-1. Pojedynek ten przegrał, ale dał kapitalne widowisko walcząc z faworyzowanym Bułgarem – Danilem Ilievem. Teraz podopieczny trenerów Bagińskiego i Króla powraca do MMA, aby odnieść kolejne zwycięstwo

Kawa (1-1) to jeden z największych talentów w kategorii lekkiej na polskim rynku. Podopieczny trenerów Jewtuszki i Króla dysponuje przede wszystkim kapitalną stójką, co pokazał podczas gali FightExclusiveNight 32 gdzie totalnie zdominował Mikołaja Lewandowskiego. Jak jednak przyznają sparingpartnerzy Wojtka, nie jest on zawodnikiem jednopłaszczyznowym, a regularne treningi z takimi zawodnikami jak Mateusz Rębecki, Sebastian Romanowski czy Oskar Szczepaniak pozwalają na rozwinięcie umiejętności grapplingów.

Więcej o federacji:
Seaside BattleS Dziwnów to najnowszy projekt fanatyków MMA z Pomorza Zachodniego. Po wielu latach pustki, sporty walki mają powrócić do nadmorskich miejscowości w najlepszym wydaniu. Nie może więc tam zabraknąć zawodników z czołowych polskich klubów, na czele z podopiecznymi Berserkers Team Szczecin.

Informacja Prasowa