Gołe pięści! Wielkie chłopy! Mała klatka! Podczas eventu Krwawy Sport 2 zobaczymy dwa czteroosobowe turnieje K-1 na gołe pięści kolejno w kategorii do 100 kg oraz w kategorii OPEN-powyżej 100 kg.

Poza turniejem K-1 na gołe pięści zobaczymy też SUPERFIGHT w tej formule, w którym to bronić mistrzowskiego tytułu będzie Dariusz Rutkiewicz. Tradycyjnie już na gali odbędą się także SUPERFIGHTY w formule K-1 w małych rękawicach oraz MMA.

W formule K-1, lecz w małych rękawicach tym razem zobaczymy w malutkiej klatce Krwawego Sportu Dawida Łagosza. Na czerwcowej gali Krwawego Sportu Dawid dał wspólnie z Patrykiem Szopą najlepszą i najbardziej krwawą walkę na gali.

Na plakacie zdradziliśmy już także nazwiska kilku zawodników, którzy staną do walki w turniejach K1 na gołe pięści.

Z turnieju do 100 kg możemy zobaczyć Michała Jeziorskiego, mistrza K-1 Niemiec organizacji ISKA Patryka Hebla, czy zdobywca 3 Pasów zawodowego mistrza Polski w K-1 w organizacji WKA, WKSF Łukasza Szecówkę.

Z kolei w turnieju w kategorii OPEN zobaczymy miedzy innymi bardzo mocnego Adama Wiśniewskiego oraz Patryka Kowolla z ogromnym doświadczeniem bokserskim i kickbokserskim.

Za sprawiedliwość i zdrowie zawodników w oktagonie ponownie odpowiadać będzie duet Michał Wlazło oraz Piotr Michalak.

Komentatorskie stanowiska to ponownie zajmą Sebastain Przybysz i Łukasz Jurkowski. Nowością podczas gali będzie studio, gdzie do naszego redaktora Marcina Wrzoska dołączy Mariusz Olkiewicz.

Bilety VIP dostepne przez PW na facebooku oraz przez kontakt mailowy biuro.northernevents@gmail.com.
Dostęp do PPV bedzie do kupienia na stronie www.krwawy-sport.pl