W tej walce show będzie gwarantowane! Dwóch efektownie walczących fighterów zmierzą się ze sobą podczas gali DWM Fight Night w Białogardzie. Walka odbędzie się w formule MMA na zasadach zawodowych a zobaczymy w niej Grzegorza Szozdę (3-4) oraz Macieja Zacholskiego (0-1).

Grzegorz ”Yogi” Szozda to reprezentant klubu Poland Top Team Grudziądz. Wszystkie ze swoich zwycięskich pojedynków skończył przed czasem. W 2021 roku przez kilka portali był nominowany nawet do poddania roku (dźwignia na kolano w starciu z Krzysztofem Osmałkiem). W swoim ostatnim boju po 3 rundach na terenie wroga odnotował porażkę z Baysangurem Makaevem (2-1).

Maciej Zacholski to lokalny zawodnik reprezentujący Koszaliński klub Ronin Gold Team. Jest także aktywnym żołnierzem o stopniu szeregowego, dzięki czemu mogliśmy oglądać go na gali Walkę Mamy we Krwi. Do klatki w formule pełnego zawodowego MMA wchodził do tej pory jednak tylko raz na czternastej edycji Armii Fight Night w Kołobrzegu. Po efektownej ”bójce” przegrał przez techniczny nokaut z Konradem Furmankiem (5-5).

Wydarzenie wspiera Powiat Białogardzki. Gali patronować będzie Piotr Pakuszto – Starosta Białogardzki. Odbędzie się ona 23 września 2023 w Hali Sportowej przy liceum ogólnokształcącym w Białogardzie. Partnerzy Strategiczni wydarzenia : MAGIC – CARS SŁAWNO, MARAD – MARCIN IGNACZAK.