MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

KSW

Szymon Kołecki kontra Łukasz Jurkowski już 10 października na KSW 55!

Już 10 października KSW zorganizauje swój kolejny event. W jednej z walk wieczoru ujrzymy długo wyczekiwany pojedynek pomiędzy weteranem Łukaszem Jurkowskim (17-11) oraz pędzącym jak burza po kolejne zwycięstwa Szymonem Kołeckim (8-1). Dowiedzieliśmy się również, iż nie jest to jedyna niespodzianka od organizacji, i już niedługo poznamy kolejne zestawienia.

Łukasz Jurkowski poza barwną karierą w sportach walki, gdzie miał okazję mierzyć się z takimi zawodnikami jak: Francis Carmont (25-12) czy Antoni Chmielewski (32-18) realizuje się także w innych rolach. Z ciekawszych wymienić możemy tu m.in. prowadzenie audycji dla NewonceRadio, komentowanie gal KSW oraz Krwawy Sport czy też bycie speakerem Legii Warszawa. Podczas Londyńskiego KSW 45, miał także okazję przeprowadzać wywiady w klatce. W swoim ostatnim boju w minutę i sześć sekund przez kontuzje rywala zwyciężył ze Stipe Bekavacem (19-10).

Szymona Kołeckiego w formule MMA oglądać możemy już od ponad 3 lat. Swoją karierę rozpoczął od zwycięstwa w nieco ponad 30 sekund z Dariuszem Kaźmierczukiem (1-8). Od tamtego momentu jednak każdy kolejny rywal był już półkę wyżej, a sam Szymon związał się z Babilon MMA. Tam odprawiał takich zawodników jak Michał Orkowski (5-4) czy doświadczony Ivo Cuk (18-11). Wreszcie w marcu 2019 roku podpisał kontrakt z KSW, gdzie zanotował już 2 zwycięstwa z Mariuszem Pudzianowskim (13-7) oraz Damianem Janikowskim (4-3).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.