MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

KSW

Roman Szymański otwarty na pojedynek z Filipem Pejiciem!

W wywiadzie dla naszego portalu Roman Szymański (11-5) zapytany o chęć pojedynku z Filipem Pejiciem (14-2-2) odpowiedział, iż jest otwarty na takie starcie.

”Jak najbardziej, Filip jest z tego co pamiętam po wygranej nad Wolanem. Widziałem pierwszą rundę tej walki. Także jeżeli będzie taka możliwość to jak najbardziej jestem otwarty na tą walkę”

Roman Szymański w ostatnim pojedynku, uległ Salahdin’owi Parnasse (13-0-1) poprzez techniczny nokaut w 2 rundzie pojedynku. Stawką tego starcia był pas mistrzowski organizacji KSW. Wcześniej odprawiał takich rywali jak Daniel Torres (7-4), Sebastian Romanowski (13-8-1) czy Marian Ziółkowski (21-7-1).

Filip Pejic w ostatniej walce debiutował dla organizacji KSW. Na Lubelskiej gali znokautował w 2 rundzie Filipa Wolańskiego (11-4). Był to jego pierwszy pojedynek po półtora rocznej przerwie. Wcześniej pokonał m.in. byłego pretendenta do pasa KSW wagi piórkowej Fabiano Silve (30-12-1).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.