MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

KSW

Doniesienia: Kacper Koziorzębski wzmocni dywizję półśrednią w organizacji KSW!

Jak podaje już kilka źródeł, jeden z bohaterów największych zaskoczeń podczas gali FEN 28 Kacper Koziorzębski (6-2) zmienia barwy organizacji. Wedle doniesień trenujący w klubie Rio Grappling Wrocław zawodnik podpisał kontakt z największą polską organizacją KSW, a jego debiut planowany jest na jeden z najbliższych eventów federacji. Informację jako jedną z pierwszych podała strona Strefa MMA. Ponad to słowa Prezesa Pawła Jóźwiaka mogą potwierdzać powyższe fakty.

Kacper Koziorzębski aktualnie posiada serię czterech kolejnych zwycięstw z rzędu. Szczególnie ostatnie zwycięstwo nad faworyzowanym Szymonem Duszą (8-5), może robić wrażenie. Warto wspomnieć, iż praktycznie nikt nie dawał wówczas ”Wiórowi” większych szans. Zwycięstwa odnosił również z takimi zawodnikami jak Michał Labus (5-3) czy też twardym Radosławem Tarnawą (4-2-1). Jedyne dwie porażki w karierze odnosił z rąk mocnego Mariusza Mazura (5-2) oraz głównego kandydata do walki o pas Babilon MMA Piotra Niedzielskiego (15-4).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.