MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

UFC

Corey Anderson poprosił o zwolnienie z UFC i podpisał kontrakt z Bellatorem!

Ciekawa roszada w organizacji UFC miała swoje wypełnienie dzisiejszego dnia. Jeden z czołowych zawodników wagi półciężkiej Corey Anderson (13-5) zmienił barwy federacji na również topowy Bellator MMA. Jak podał portal ESPN, Amerykanin nadal miał obowiązujący kontrakt z największą organizacją MMA na świecie, lecz poprosił o zwolnienie które zostało mu przyznane. Oznacza to, iż organizacja kierowana przez Scotta Cookera ma kolejnego ciekawego fightera w dywizji do 93 kilogramów.

Corey Anderson w swoim ostatnim boju został znokautowany przez naszego rodaka Jana Błachowicza (26-8). Warto dodać, że był to rewanż za poprzedni bój panów z września 2015 roku. Wtedy to górą był ”Overtime”, który wypunktował jednogłośnie ”Cieszyńskiego Księcia”. Przed tą porażką posiadał jednak imponującą serię czterech zwycięstw z rzędu. W tymże okresie odprawiał takich zawodników jak Johnny Walker (17-5) czy też Glover Teixeira (31-7). Dla UFC bił się od 2014 roku, kiedy to w finale TUF’a szybko bo w minutę ubił Matta Van Burena (7-6).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.