MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

Armia Fight Night

Patryk Kaczmarczyk podpisał kontrakt na kolejną walkę dla Armii Fight Night!

Wszystko wskazuje, iż do gry wraca organizacji Armia Fight Night, kierowana przez Filipa Bątkowskiego. Jest to dobry znak, gdyż Polscy fani sportów walki ciągle czują głód MMA. Dziś na swój Fanpage niepokonany Patryk Kaczmarczyk (4-0) dodał zdjęcie wraz z organizatorem Armii, w którym ogłasza podpisanie kontraktu na kolejne starcie. Zapowiada tam także grube ogłoszenie co sugerowało by mocne starcie. Od razu na myśl nasuwa się tu starcie o szablę mistrzowską o, które Radomianin zabiegał.

Patryk Kaczmarczyk to jeden z największych prospektów polskiej kategorii piórkowej. Po bogatej karierze amatorskiej, w czerwcu 2019 roku przeszedł na zawodowstwo. Wówczas zaliczył debiut dla wspomnianej organizacji Armia Fight Night, pokonując Daniela Matuszka (0-1) na pełnym dystansie. Walkę później po świetnym pojedynku zwyciężył ze swoim obecnym kolegą klubowym Karolem Kutyłą (1-1). Swoje ostatnia starcia toczył natomiast dla organizacji Tomasza Babilońskiego. Najpierw wypunktował Krystiana Krawczyka (4-3) a następnie znokautował Huberta Sulewskiego (3-1-1-).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.