MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

Armia Fight Night

Kwieciński, Esiava, Daszkiewicz i Bednorz kontra Turnquest w karcie walk Armia Fight Night 7!

Kolejne nazwiska oraz starcie zostało dodane do świetnej karty walk gali Armia Fight Night 7. Gala odbędzie się już 5 października w Lublinie.

Kolejny pojedynek jaki poznaliśmy będzie to walka pomiędzy solidnym Jackiem Bednorzem (6-5) a byłym pretendentem do pasa AFN Robertem Turnquestem (10-7). Polak po raz ostatni w klatce zameldował się podczas ostatniej edycji gali Filipa Bątkowskiego. Poddał wówczas już w pierwszej rundzie niepokonanego do tamtej pory Macieja Mackiewicza (4-1). Amerykanin zaś został rozbity ciosami przez mistrza Tomasza Jakubca (10-2).

Zobaczymy również występy zapaśnika Norberta Daszkiewicza (1-0), prospekta Giorgiego Esiavy (1-0) oraz kickbokserską potyczkę Alana Kwiecińskiego (MMA 1-1).

[ZOBACZ RÓWNIEŻ] Powrót Piotra Wawrzyniaka w starciu z ”Greckim Imperatorem” na gali Armia Fight Night 7!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.