MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

UFC

Liana Jojua szybko poddała Diane Belbite już w 1 rundzie! [WIDEO]

Nieudany powrót do oktagonu UFC zaliczyła przed chwilą znana w Polsce z występów dla KSW Diana Belbita (13-6). ”The Warriors Princess” już w 1 rundzie werbalnym poddaniem uległa lepszej tego wieczoru Lianie Jojui (8-3). Był to drugi występ pod banderą amerykańskiego giganta w wykonaniu byłej pretendentki do pasa KSW. W debiucie uległa ona Molly McCann (10-2).

RUNDA 1

Rumunka rozpoczęła od ciosów w stójce, po chwili dopychając rywalkę do siatki. Panie zamieniają się miejscami pod siatką. Jojua wciąga swoją rywalkę do parteru. Skręca się do balachy, siedzi ciasno ale trzyma się Belbita. Pogłębia pozycje, i krzyk Belbity, mamy poddanie werbalne, Kanadyjka zwycięża poprzez poddanie już w 1 rundzie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.