MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

Bellator

Niepokonany Chris Duncan porozbijał Mateusza Piskorza w 2 rundzie na gali Bellator 240!

Za nami kolejna walka Polskiego wojownika dzisiejszego dnia. Niestety Mateusz Piskorz (14-6), który przyjął pojedynek z krótkim wyprzedzeniem został porozbijany w drugiej rundzie przez niepokonanego Chrisa Duncana (6-0). Sędzia przerwał ten pojedynek po serii ciosów w stójce.

Dla Szkota był to drugi występ dla czołowej światowej organizacji. Wcześniej odprawił ciosami przed czasem mniej doświadczonego Sama Slatera (2-2). Starcie to odbyło się podczas gali Bellator 217, która również odbywała się w Dublinie. Przed czasem odprawiał również Leandro Souze (8-4) oraz Pietro Colonne (2-1). Zwycięstwo nad Polakiem jest zdecydowanie najcenniejszym w jego karierze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.