MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

WOTORE

Łukasz Parobiec podejmie Kamila Mękala w superfighcie na gali WOTORE!

Poznaliśmy bohaterów pierwszego superfightu na gali WOTORE. Zmierzą się w nim były zawodnik KSW Łukasz Parobiec (14-10-2) a jego przeciwnikiem będzie reprezentant klubu Fabryka Sportu Kamil Mękal (am. 6-1). Starcie to odbędzie się bez kategorii oraz bez limitu czasowego, w formule na gołe pięści.

Łukasz Parobiec to weteran klatek europejskich organizacji. Po raz ostatni zobaczyć mogliśmy go na gali Brave CF 30, gdzie został znokautowany przez Todda Stoute (11-5). Wcześniej toczył on boje m.in. dla KSW, Cage Warriors, ACA czy też BAMMA. W tej ostatniej miał szansę zawalczyć z obecnym zawodnikiem UFC Tomem Aspinallem (7-2). Polak zwyciężył ten pojedynek poprzez nielegalne łokcie anglika w 2 rundzie.

Jego przeciwnika Kamila Mękala po raz ostatni zobaczyć mogliśmy na gali PLMMA 79, gdzie wypunktował Kamila Łuczaja (am. 1-7). Wczęsniej mogliśmy zobaczyć go w pojedynkach semi-pro na galach TFL, Carpathian Warriors czy też Wirtuoz Challenge. Na co dzień toczy on boje w kategorii średniej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.