MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

Megdan

Vaso Bakocević kontra Francisco Barrio na serbskiej gali Megdan 7!

Poznaliśmy jedną z głównych walk wieczoru serbskiej gali Megdan 7. Zmierzą się w niej były zawodnik KSW Vaso Bakocević (40-19-1), a jego przeciwnikiem będzie niedoszły rywal Krystiana Kaszubowskiego, Francisco Barrio (6-1).

Vaso Bakocević to weteran europejskich klatek i ringów. Zobaczyć mogliśmy go m.in. na galach KSW, FEN czy Superior FC. Mierzył się tam z takimi zawodnikami jak Nordin Asrih (29-10-1), Borys Mańkowski (20-8-1) czy też Roberto Soldić (17-3). Miał także okazję stoczyć pojedynek na gali Bellator, gdzie został znokautowany obrotowym kopnięciem w tułów przez Andreya Koreshkova (22-4).

Francisco Barrio był jednym z kandydatów, na rywala Krystiana Kaszubowskiego (8-1) na gali KSW 51. Jego występ zaproponował członek jego rodziny i menadżer ATT Zagreb Ernest Ivanda (RED). Finalnie jednak do pojedynku z ”Krisem” wskoczył Ivica Truscek (38-34). Argentyńczyk w swojej karierze miał okazję mierzyć się m.in. z Filipem Pejiciem (14-3-2) czy też Darko Banoviciem (17-7).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.