Udany powrót do organizacji KSW po 1,5 roku zaliczył przed momentem były czempion kategorii średniej Michał Materla (28-7). Trenujący w Berserkers Team ”Cipao” nie bez kłopotów rozprawił się z Serbskim ”Jokerem” Aleksandarem Iliciem (12-3). W drugiej rundzie po serii ciosów i łokci w parterze, sędzia zastopował ten pojedynek.

RUNDA 1

Z odwrotnej zaczyna Ilić, atakuje kopnięciami w korpus. Dobrze broni się póki co Materla. Wysokie kopnięcie sparowane przez Berserkera na rękę. Przestrzelił Ilić w głoe ale trafia w korpus. Wpada Materla ale nie trafia, kontra Ilicia! Na deskach Materla! Blisko sensacji, łapie nogę Materla i stara się wykaraskać z tarapatów. Atakuje w korpus, uspokaja walkę Michał. Brazilian-kick na gardę i skraca dystans dociskając do siatki Ilicia. Przechwytuje kopnięcie Materla i obala Serba. Pojedyncze ciosy z góry, pracuje nad pozycją boczną Materla. Ciosy z góry Michała, odpowiada Aleksandar. Łokcie Cipka dochodzą celu, 25 sekund do końca. Punktuje z góry reprezentant Szczecina, co z tego będzie. Koniec rundy!

RUNDA 2

Trafił Materla prostym, zamknął Serba na siatce. Atakuje kopnięciem Ilić a przestrzela i potyka się, dopada do niego Polak i jest z góry Materla. Crufix Materli, łokcie, ciosy. Sędzia się przygląda! KONIEC WALKI MICHAŁ MATERLA!