MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

KSW

Roman Szymański wraca do wagi lekkiej! Powrót już 9 listopada na gali KSW 51!

Dziś na swoim fanpage’u były pretendent do pasa KSW w kategorii piórkowej, Roman Szymański (11-5) ogłosił iż wraca do wagi lekkiej. Zdradził także iż, jego najbliższy pojedynek odbędzie się na Chorwackiej gali KSW 51.

”Wielu z Was komentarzach i prywatnych wiadomościach pytacie mnie czy zawalczę na KSW51 i czy moim przeciwnikiem Filip Pejić.

Więc dziś oficjalnie mogę powiedzieć że zobaczycie mnie w Zagrzebiu‼, ale walczyć będę z kimś innym. Co ciekawe będzie to mój powrót do kategorii lekkiej‼💪

Z kim? A kogo wy byście ze mną zestawili?” – skomentował reprezentant Czerwonego Smoka

Roman Szymański ostatni raz w kategorii lekkiej mierzył się na gali FEN 14. Wówczas został wypunktowany na pełnym dystansie poprzez Joiltona Lutterbacha (30-8). W ostatnim pojedynku, uległ Salahdin’owi Parnasse (13-0-1) poprzez techniczny nokaut w 2 rundzie pojedynku. Stawką tego starcia był pas mistrzowski organizacji KSW. Wcześniej odprawiał takich rywali jak Daniel Torres (7-4)Sebastian Romanowski (13-8-1) czy Marian Ziółkowski (21-7-1).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.