Zwycięzca reality-show Tylko Jeden Tomasz Romanowski (12-7) przed momentem zadebiutował w organizacji KSW. Rywalem pochodzącego ze Stargardu ”Tommy’ego” był reprezentant Mołdawii Ion Surdu (10-1). Reprezentant Berserkers Team, na pełnym dystansie zdominował po kickbokserkim pojedynku swojego rywala.

RUNDA 1

Romanowski rozpoczyna z pozycji mańkuta. Natychmiastowe kopnięcie w Krocze mieszkAjącego w Rumunii Mołdawianina. Niskie kopnięcia Romanowskiego. Poluje na kontrę Surdu, ale presja Romanowskiego. Ależ Bomba Romanowskiego i na deskach Surdu. Poluje na ciosy w tułów ”Tommy”. Śmignął lewym cepem, i przestrzelił kolejnym. Dwukrotnie trafił Romanowski. Ostrożniejszy Surdu, czuje respekt. Czujny reprezentant Shark Top Team, przepuszcza ciosy Romanowskiego. Bezpardonowa wymiana, trafił jeden i drugi, celniej Polak. Zwolnili Panowie, ale pięknie trafił w tułów Surdu. Szczęście dla Polaka, że nie doszło to czyściej. Niskie kopnięcia na wykroczną nogę w wykonaniu Tomka. Długi lewy prosty Mołdawianina. I mamy koniec 1 rundy!

RUNDA 2

Surdu chce wywierać presję, przestrzelil teraz prawym. Pracuje prostym ”Dracula”, odpowiada ciosami w tułów Romanowski. Otwarta bijatyka trafił Romanowski. Próba kolana Iona, ale na gardę Polaka. Doszedł lewy sierpowy Romanowskiego i piękny cios pod prawy łokieć. Kolejne ”jaby” dochodzą do szczęki Rumuna. Kolejny cios w wątrobę, i ponowienie nieco wyżej. Teraz zaskoczył Surdu. Kopia poprzedniej akcji w wykonaniu Berserkera, i ponownie! Wywiera presję ”Tommy”, atakując tułów oraz głowę swojego rywala. Romanowski ciągle idzie do przodu i kąsa wątrobę ”Draculi z Mołdawii”.

RUNDA 3

Rozpoczyna Surdu, pracuje prostymi i stara się napierać na bardziej doświadczonego Polaka. Dobry prawy, i atak na korpus. Dużo lepiej prezentuje się Ion w rundzie trzeciej. Cios w tułów Romanowskiego, wysokie kopnięcie ”Draculi” na gardę Polaka. Prawy sierpowy Polaka. Idzie do przodu Romanowski, chce wymieniać ciosy ze swoim rywalem. Musi ryzykować Mołdawianin jeśli chce wygrać ten pojedynek, bo póki co starcie prowadzone pod dyktando Tomasza Romanowskiego. Zmienia pozycję Surdu, i stara się napierać, latające kolano, backfist ale jeden i drugi nie doszły do celu. 10 sekund do końca rundy! I mamy koniec pojedynku.