MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

Bellator

”King Mo” znokautowany w 1 rundzie, pożegnalnego pojedynku na gali Bellator 233!

Podczas dzisiejszej nocy odbyła się gala Bellator 233, w co-main evencie gali doszło to ostatniego w karierze pojedynku Muhammeda Lawala (21-10). Niestety ”King Mo” po 82 sekundach został znokautowany przez, lepszego tego wieczoru Andrew Kapela (15-6).

Dla Lawala była to czwarta porażka z rzędu. Wcześniej nokautowali go m.in. Ryan Bader (27-5) oraz Jiri Prochazka (25-3-1). Ostatniego zwycięstwa zaznał w marcu 2017 roku pokonując Rampage’a Jacksona (38-13).

Kapel tym zwycięstwem udanie zadebiutował w amerykańskiej organizacji. Wcześniej toczył walki dla lokalnych organizacji, tocząc boje z takimi zawodnikami jak Kevin Nowaczyk (19-4) czy Adam Stroup (14-5).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.