MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

TFL

Hubert Szymajda poddany przez Kvarnstroma, Cezary Kęsik znokautował Halonena!

Za nami gala TFL 19, która miała wczoraj miejsce w Lublinie. W dwóch walkach wieczoru swoje pojedynki toczyli zawodnicy KSW, Hubert Szymajda (8-4) oraz Cezary Kęsik (11-0).

W walce poprzedzającej walkę wieczoru, swój pojedynek stoczył Hubert Szymajda (8-4). Zawodnik z Lublina przegrał przez poddanie w drugiej rundzie z Jerrym Kvarnstromem (15-13), tracąc pas wagi lekkiej TFL.

W main evencie gali mistrz kategorii średniej Cezary Kęsik (11-0) znokautował swojego przeciwnika już w pierwszej rundzie pojedynku. Początek starcia był dosyć spokojny, lecz po chwili Polak ruszył na Jussiego Halonena (8-7). Fin padł na deski, a Cezary wykończył go ciosami w parterze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.