MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

StarMMA

Piotr Kamiński zdemolował Roberto Virgulino w 19 sekund na gali Star MMA 1!

Wczoraj w Berlinie odbyła się 1 edycja gali Star MMA. W jednym z pojedynków karty głównej zobaczyć mogliśmy Piotra Kamińskiego (5-3). ”Bodzio” znokautował Roberto Virgulino (2-4) w 1 rundzie pojedynku, dopisując tym samym piąte zwycięstwo w zawodowej karierze.

Panowie zaczęli od wspólnego badania się w stójce, po chwili Polak wystrzelił serią ciosów w stójce, i dobijając Brazylijczyka w parterze zakończył pojedynek. Walka trwała dokładnie 19 sekund.

Dla Piotra Kamińskiego było to trzecie zwycięstwo z rzędu. Wcześniej odprawiał on przed czasem solidnych Piotra Wróblewskiego (5-4) oraz Islama Mayrasultanova (4-3). W swojej karierze miał on okazję zdobyć pas organizacji PLMMA w wadze muszej, pokonując przez skrętówkę Mikołaja Kałudę (0-3-1). Toczył on również 3-rundowe boje z Patrykiem Surdynem (5-0) oraz Sebastianem Przybyszem (6-2).

Skrót wideo z walki znajduje się poniżej:

Dla wszystkich którzy nie widzieli mojej wczorajszej walki 😬💪emocje dopiero ze mnie schodzą 🔥Dopisujemy trzecie zwycięstwo z rzędu i wszystkie przed czasem 🙂 po marzenia ‼️‼️‼️Dziękuję wszystkim za setki wiadomości. Więcej napisze wieczorem 🙏

Posted by Piotr "Bodzio" Kamiński on Sunday, 22 December 2019

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.