MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

KSW

Doniesienia: Darko Stosic kontra Michał Włodarek na gali KSW 58!

Ciekawe informacje napływają z Serbskiego triangle.tv, na swoim Instagramie zdradzili bowiem że podczas zbliżającej się gali KSW 58 w największej Polskiej organizacji zadebiutuje Darko Stosic (13-4). Rywalem zawodnika z Belgradu zostać ma mocnobijący Michał Włodarek (8-2). Panowie spotkać mają się w limicie kategorii ciężkiej.

Darko Stosić dla UFC stoczył cztery pojedynki, zwyciężając tylko raz w swoim debiucie w organizacji. Znokautował wówczas w 1 rundzie Jeremy’ego Kimballa (17-9) podczas gali UFC Fight Night 134. W swojej karierze kończył przed czasem m.in. znanych polskiej publiczności Hatefa Moeila (10-4) oraz Tomasza Czerwińskiego (9-16). Po raz ostatni w klatce oglądać mogliśmy go na gali UFC on ESPN+ 24, uległ wówczas jednogłośną decyzją w starciu z niepokonanym Jamahalem Hillem (7-0).

Źródło: Triangle.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.