MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

KSW

Artur Sowiński szybko ubił w parterze Gracjana Szadzińskiego! [WIDEO]

Ależ ta kapitalne widowisko! Trzecie starcie gali i ponownie kończy się bardzo szybko. Były mistrz dywizji piórkowej Artur Sowiński (20-12), naruszył ciosem oraz skończył w parterze kowadłorękiego Gracjana Szadzińskiego (8-4). Myślę, że mało kto spodziewał się takiego zakończenia tego boju w wykonaniu doświadczonego ”Kornika”. Szybciutko leci nam dzisiejsze wydarzenie.

RUNDA 1

Szachuje pozycjami ”Kornik” od początku tego pojedynku, poszukuje także ciągle high-kicka, którym nokautował Bohrera. Szadziński spokojnie od początku. Kolana w klinczu reprezentanta Silesian Cage Club. I trafił Sowiński, bije w parterze, sędzia bliski przerwania i koniec! Artur Sowiński nokautuje Gracjana Szadzińskiego już w 1 rundzie. Kto by się tego spodziewał!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.