MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

FAME

Arkadiusz Tańcula kontra Mateusz Murański II podczas gali FAME MMA 12!

FAME MMA zaskoczyło swoich fanów i zaserwowała im wyczekiwany rewanż już na najbliższej gali. Będzie to starcie pomiędzy Arkadiuszem Tańculą (4-1) a Mateuszem Murańskim (3-1). Przed momentem o drugiej walce Panów zostaliśmy poinformowali na 1 konferencji promującej najbliższe wydarzenie.

Pierwsze starcie tych zawodników budziło ogromne emocje. Zarówno otoczka jak i sam pojedynek był interesujący. Od tamtego czasu, żaden z nich nie przegrał walki i zapowiada się, iż obaj będą bardzo zmotywowani aby podtrzymać serię. ”Muran” pokonywał kolejno: Epic Cheat Meala, Warszawskiego Dresika oraz Mielonidasa, w tym tego ostatniego posyłając na deski obszernym sierpowym. ”Aroy” zaś w nieco ponad 30 sekund ubił byłego mistrza FAME Marcina Malczyńskiego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.