MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

FEN

FEN 36: Niepokonany Kamil Wojciechowski szybko znokautował Klingera!

Ależ występ niepokonanego prospekta Kamila Wojciechowskiego (4-0). Przedstawiciel klubu Nelson Team wyboksował i finalnie znokautował już w 1 rundzie bardziej doświadczonego Łukasza Klingera (9-6). Warto dodać że Wojciechowski walkę tą wziął 4 dni przed samą galą zastępując kontuzjowanego Wojciecha Janusza (10-7) i trzeba przyznać że godnie to zrobił!

Wojciechowski od początku punktował rywala prostym z doskoku rozbijając jego defensywę. Klinger szukał pojedynczego mocnego ciosu jednak bez skutków. Wojciechowski znalazł miejsce pod siatką, gdzie wcześniej zapędził rywala i efektownie wyniósł go na ziemię, wcześniej trafiając mocnym ciosem. Zamroczony Klinger w parterze i po chwili walka wraca do stójki. Kamil rusza za ciosem i posyła przeciwnika na deski dobijając ciosami na ziemi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.