MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

FAME

Road to Armia: Adrian Wieliczko pokonuje dużo cięższego Misia i awansuje do finału!

Bardzo dobre stacie zaserwowali nam przed momentem Adrian Wieliczko oraz Gracjan Miś, który był zastępstwem za kontuzjowanego Jakuba Pierwołę w turnieju Road to Armia. Zawodnik Ronin Gold Team zanotował już 3 zwycięstwo w drabince meldując się w Finale tego wydarzenia. Ten będzie miał miejsce podczas gali FAME MMA 12 w Listopadzie.

Starcie w stójce kontrolował większy fizycznie Miś, jednak w parterze karty rozdawał Wieliczko. Największym atutem zawodnika z Lublina w tej konfrontacji były zdecydowanie mocne uderzenia, zaś Koszalinianina próby gilotyn które często serwował przeciwnikowi. Również dzięki kontroli z góry to właśnie jego ręka powędrowała do góry.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.